AMERICAN SPIRIT 2021 Liepos 30 - Liepos 31d.

Kalba - Language - Язык

American Spirit 2020

Liepos 31 - rugpjūčio 1 dienomis Palanga skendėjo amerikietiškų automobilių ir motociklų variklių gaudesyje. Palangos miesto žiemos stadione, šalia Palangos botanikos parko, vyko XIII tarptautinis amerikietiškų automobilių ir motociklų mėgėjų sąskrydis „American Spirit 2020“. Šiais metais, šis, amerikietiškos technikos mėgėjų, sąskrydis sulaukė rekordinio dalyvių skaičiaus, net 205 automobilių ir daugiau kaip 100 Harley Davidson motociklų.  

Šie skaičiai įrodo, kad joks virusas nesutrukdys susitikti žmonėms, kurie gyvena amerikietiškos technikos dvasia. Kaip ir kasmet, sulaukėme gausybės svečių ir dalyvių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos, Lenkijos, Suomijos. Ypatingai gausus svečių būrys atvyko iš Estijos.

 Renginys, kaip įprastai, vyko dvi dienas. Liepos 31 dieną, penktadienį, dalyviai varžėsi „Poker run“ varžybose, orientaciniame važiavime nuo Palangos iki Ventės rago, iš kurio grįžo pilni įspūdžių, aplankę gražiausias vietas pajūrio ir marių krašte.  O vakarop išskirtiniais automobiliais galėjo pasidžiaugti Šventosios gyventojai ir svečiai, ten vykusios parodos metu. Grįžusių dalyvių iš „Poker run“ bei iš parodos Šventojoje, laukė dar viena pramoga - „Paskutinės variklių dainos“, kai renginiui paruošiami du automobiliai iš kurių išleidžiami visi tepalai ir skysčiai. Automobiliai užvedami ir leidžiama jiems dirbti iki kol varikliai užsikirs. Dalyviai turi puikia progą prognozuoti, kiek ir kurio iš automobilių variklis laiko išlaikys. Po šios pramogos dalyvių laukė Country stiliaus vakarėlis su šokiais bei vaišėmis, į kurį buvo kviečiama atvykti su Country stiliaus atributika.

Rugpjūčio 1 dieną, šeštadienį, sulaukėme ypatingo svečio. Savo vizitu dalyvius ir renginio lankytojus pradžiugino Jungtinių Amerikos Valstijų Ambasadorius Lietuvoje Robert S. Gilchrist, kuris pasveikino visus susirinkusius ir iškilmingai perkirpdamas raudoną juostą, atidarė renginį.

Konkurso „Best Of Show“ metu komisija rinko geriausius automobilius įvairiose kategorijose. Vėliau iš jų šūksniais ir plojimais buvo išrinktas “Best of the best” (geriausias iš geriausių) automobilis.

Tuo pačiu metu vyko „Mechanikų varžybos“, kuriose varžėsi lietuvių ir estų komandos. Varžybos vyko turais. Varžybų tikslas – iš varžyboms skirtų automobilių išimti kuo daugiau „sveikų“ detalių. Vėliau visas išardytas detales per kuo trumpesnį laiką sutalpinti į automobilių salonus, o paskutiniu etapu kuo išradingiau, linksmiausi, kas buvo likę iš iškomplektuotų automobilių, dar ir nuplauti. 

Tačiau niekas nenuplaus automobilio seksualiau nei Sonax Sexy Car Wash.  Putose skendintys seksualūs merginų kūnai ir plaunami automobiliai - renginio dalyviai ir lankytojai neatsispyrė šia pramogai vasaros karštyje!

Konkurso „Aš ir mano automobilis“ metu automobilių savininkai galėjo pristatyti savo automobilius kitiems dalyviams, bei žiūrovams, papasakodami apie savo ir automobilio artimą ryšį, nes šio renginio dalyviams tai ne tik susisiekimo priemonė, tai jų gyvenimo dalis. Buvo vertinamas išradingumas, elegancija ir artistiškumas pristatant automobilį.

Renginį vainikavo „Didysis paradas“ Palangos gatvėmis, kuris apjuosė miestą septynių kilometrų automobilių ir motociklų kolona. Tai bene viena laukiamiausių renginio akimirkų, kuri džiugina ne tik renginio dalyvius, bet suteikia be galo daug emocijų, bei džiaugsmo Palangos miesto gyventojams ir svečiams.

Šiais metais tokioje gausoje automobilių buvo sunku išsirinkti patį gražiausią ir patraukliausią. Seniausias iš dalyvių, tačiau savo išskirtinumu stebinantis Ford Model A 1930 metų, gausi estų Van šeima, nuo legendinio antrojo pasaulinio karo dalyvio Willys 1942 m. iki naujausio  Jeep atstovo, ryškūs ir galingi Ford Mustang, bei Dodge Challenger, o kaip be Hot Rod, kurių gretos gerokai prasiplėtė, gausi Harley Davidson šeima džiugino vienetiniais ir išskirtiniais modeliais ir barzdotais raiteliais, ir be abejo karališko grožio ir elegancijos Lincoln bei Elvio Presley laikus menantys Cadillac, didingi ir stulbinantys Dodge RAM, Ford F pikapai bei daug kitų.

Džiaugiamės, kad savaitgalis buvo toks nuostabus.  Džiaugiamės, kad amerikietiškų automobilių ir motociklų mėgėjų gretos ne mažėja, o tik auga. Dėkojame dalyviams, kurie džiugina visus savo išskirtiniais ir unikaliais automobiliais bei nepabūgo visame pasaulyje siaučiančio viruso. Didelė padėka gausiai rėmėjų Šeimai. Taip pat didelis ačiū nematomai renginio pusei – organizatoriams, kurių dėka šitas renginys tampa vienu iš laukiamiausių vasaros įvykių.

Laukiame Jūsų kitais metais „XIV tarptautiniame amerikietiškų automobilių ir motociklų mėgėjų sąskrydyje „American Spirit 2021“.

Jungtinių Amerikos Valstijų ambasada

Šiemet sulauksime ypatingo svečio. Šeštadienį ”American Spirit 2020” atidarys Jungtinių Amerikos Valstijų Ambasadorius Lietuvoje Robert S. Gilchrist.

Ypatingas „American Spirit“ shot‘ų rinkinys American Spirit dalyviams!

Ypatingas „American Spirit“ shot‘ų rinkinys American Spirit dalyviams!
„HotRoad Pub“ kviečia pasivaišinti ypatingu, išskirtinai tik „American Spirit“ dalyviams ruoštu shot‘ų rinkiniu. 
Sąskrydžio registracijos metu, kiekvienas dalyvis gaus specialią skrajutę, kurią galėsite iškeisti į „American Spirit“ shot‘ų rinkinį.
„HotRoad Pub“ – tai automanų įkvėpta vieta, su išskirtiniu dizainu, puikiu maistu ir unikaliais gėrimais!!!
Visus „American Spirit“ sąskrydžio dalyvius kviečiame apsilankyti pas mus!
„HotRoad Pub“ įsikūręs adresu Basanavičiaus g. 19, Palanga. 
Iki pasimatymo!!! …ir…nepamirškite skrajutės

Mus rasite facebook: HotRoad PUB

Media

Džiaugiamės kad šiais metais sulaukėme labai daug dėmesio iš fotografijos pasaulio atstovų. Nei viena renginio akimirka, automobilis ar motociklas neliks nepastebėti. Daugiau kaip 15 fotografų renginio metu fotografuos Jūsų automobilius, motociklus bei renginio akimirkas. Stebėkite renginio metu bei po jo mūsų paskyrą Facebook bei americanspirit.lt galeriją. Žymėkite žymomis #americanspiritpalanga arba #americanspirit2020 arba ieškokite nuotraukų su šiomis žymomis.

Kartu su mumis bus:
VČ MEDIAWORKS
IKSD
LeoWorks
Esil Photo
AutoRenginiai.lt - Renginių kalendorius
Liberium
Mantasmedia
Alkas.lt
ARCA4
Diverso Photography
LiRa photo
EK MEDIA
0ffensive photography
Gytis Tutinas
M.B. Media
Maksim Martynov

Būkite pasiruošę ir pasipuošę!

Nauju paraiškų Online priėmimas sustabdytas

Dėmesio! Siekiant neviršyti leidžiamo renginių dalyvių skaičiaus nurodomo Lietuvos Respublikos nutaryme dėl viešųjų renginiu COVID-19 pandemijos metu nauju paraiškų Online priėmimas sustabdytas. Apgailestaujame jog negalime priimti šiais metais visų norinčių dalyvauti. Lauksime Jūsų 2021 metais. Siūlome stebėti registracijos skiltį, nes turime kol kas nepatvirtintų paraiškų. Liepos 27 d. nepatvirtintos paraiškos bus panaikintos, todėl dar yra galimybė jog atsiras laisvų vietų.

Mechanikų varžybos

Kviečiame šeštadienį dalyvauti mechanikų varžybose.

Varžybos vyks 4 turais. Varžybų trukmė apie 60 min. Varžybų tikslas – iš varžyboms skirtų automobilių išimti kuo daugiau „sveikų“ detalių. Už kiekvieną nepažeistą, nesulaužytą detalę bus skiriami taškai. Papildomus taškus galima gauti už:

1. detalę, kurios kraštinių suma ne mažiau kaip 100 cm. 

2. detalę, kuri buvo tvirtinta ne mažiau kaip 4 tvirtinimais. (keturi varžtai, keturios spaudės ir pan.).

3. sudėtingai išimamą detalę.

4. elektros laido demontavimą, kurio ilgis ne mažiau kaip 2 m. atjungiant vieną galą, o kitą nukerpant.

Taip pat po papildomą tašką skiriama už veržlę, varžtą.  

Sulaužytos, pažeistos detalės nevertinamos. Jei išimant vieną detalę sugadinama kita – skiriami baudos taškai (sudaužytas stiklas ir pan.) 

Įrankiai varžyboms bus pateikti. Varžybose dalyvauja 2 komandos po 5 komandos narius iš anksto užsiregistravusios renginio metu. Nugalėtojų laukia prizai iš varžybų rėmėjo gti.lt – prekyba profesionaliais darbo įrankiais.

Sonax Sexy Car Wash

Šiemet pirmą kartą American Spirit renginyje Sonax Sexy Car Wash. Jūsų laukia putose skendintys seksualūs merginų kūnai ir plaunami automobiliai. Pasimėgaukit pramoga vasaros karštyje!

Country vakarėlis

Kviečiame į Country stiliaus vakarėlį!

Ar pameni kaubojų Marlboro? Jis turi viską: skrybėlę, kaubojiškus batus, merginą, kuri šoka contry ritmu, neramų žirgą, dangų virš galvos ir lyg antra oda prigludusius mėlynus džinsus. Tapk kaubojumi ir tu. Išdidžiai pasipuošęs kaubojiška skrybėle dalyvauk American Spirit Country stiliaus vakarėlyje, kviesk savo merginą šokti kartu, būk stilingas, pasipuošk, įsijausk į Country stiliaus dvasią ir laimėk prizus. Mes pasirūpinsime vaišėmis, šokių pamokomis, muzika ir net Moonshine...  

2020 liepos 31d. (penktadienis)
18:30-24:00 Vakarinė dalis dalyviams „Country vakaras“, vaišės.

American Spirit 2020 Dalyviai

UŽREGISTRUOTI DALYVIAI - REGISTERED PARTICIPANTS - ЗАРЕГИСТРИРОВАННЫЕ УЧАСТНИКИ

LT - Registracija laikoma pabaigta po bilietų apmokėjimo. Registracija čia http://www.americanspirit.lt/index.php/lt/registracija

ENG - Registration is considered completed after ticket is payed. Registration here http://www.americanspirit.lt/index.php/en/registration

RU - Регистрация считается завершенной после оплаты билета. Регистрация здесь http://www.americanspirit.lt/index.php/ru/registracia

update 2020-07-29 22:00

33

Aidas Abraitis

Plymouth Special

1933

11

Ain simmul

Chervolet chevy van g20

1987

178

AINARS BUKOVSKIS

Chrysler, voyager

2005

146

Aivo Aron

Chevrolet Suburban

1995

180

Aleksandr, Prokopenko

Dodge RAM

2019

181

Aleksandr, Prokopenko

Ford, Mustang

2018

17

Aleksejs Semjonovs

Dodge Challenger

2018

36

Algirdas Bražėnas

Chevrolet Camaro

1995

28

Alvydas Juodviršis

Dodge RAM VAN

2000

38

Andreas randmaa

Chevrolet Chevy van

1998

132

Andrejs Zavadskis

Dodge Challenger SRT

2017

73

Andres "BergMan"

Ford Expedition

2005

86

Andris Užulis

Cadillac fleetwood

1975

160

Andrius

Chevrolet camaro

1992

69

Andrius Anusas

Cadilac Eldorado

1980

168

Andrius Stamkauskas

Pontiac Trans Am

1995

167

Andrius Stamkauskas

Chevrolet Corvette

2017

63

Andrius Uptas

Ford Mustang

2017

143

Armands Bush

Pontiac Firebird

1999

184

ARNIS VECZIEDINS

Chrysler grand Voyager

2001

32

Artur Lehtla

Chevy van g30

90

170

Arūnas Švedkauskas

Jeep Wrangler Rubicon JK

2008

150

Arūnas Valantinas

Ford Shelby GT500

2011

99

Arvydas Kochanauskas

FORD RANCHERO 500

1973

65

Arvydas Simonaitis

Cadillac Fleetwood

1959

90

Audrius Lukošius

Chevrolet Camaro

1979

110

Audrius Paškevičius

Chevrolet Camaro

2010

43

Augustinas Jank

Ford Model A

1930

27

Aurimas

Chevrolet Deluxe

1938

124

Benas Česnakas

Dodge Challanger R/T Plus Shaker

2016

97

Benas Sakalauskas

Cadillac ELR

2014

79

Dagnis Drullis

Chevrolet chevy gan 20

1992

118

Dainius Peleckis

RAM 1500

2019

161

Dainius Pliuščikas

Jeep willys

1942

40

Darius Jonusas

Dodge RAM 1500

2017

47

Darius Keniausis

Chevrolet corvette

1986

134

Darius Malukas

Chevrolet Camaro

1991

45

Darius Raižys

Lincoln Navigator Long

2011

1

Darius Žakelis

Ford Crown Victoria

2011

44

Dmitrijs Kazakovs

Dodge Challenger

2015

157

Dmytro Hrytsai

Ford Crown Victoria Police Interceptor

2008

138

Dominykas Matuliūkštis

Cadillac Brougham

1987

3

Donatas Sakalauskas

Chevrolet Camaro

2011

151

Donatas Sapoga

Jeep Wrangler CJ7

1986

106

Donatas Žukauskas

Ford A HotRod

1928

94

Eduardas Tropinas

Scion tc

2005

115

Edvinas Kymantas

Shevrolet Corvette

1979

59

Egidijus Jasiunas

Ford T

1983

62

Egidijus Valutis

Dodge Challenger SRT Hellcat

2018

162

Eimantas tamašauskas

Ford mustang

2015

149

Elonas Bertulis

Chevrolet camaro

1980

158

Elvinas Fomkinas

Lincoln Town Car

2007

126

Emilis Rimkus

Oldsmobile Toronado

1970

19

Emilis Urbašius

Chrysler Sebring Coupe

2004

100

Endo

Chevrolet Express

2003

74

Eneli Nolvak-Mall

Ford Econoline E150

1997

144

Everdinas

Dodge Challeneger

2017

7

Gedvinas Katinas

Dodge Durango

1998

60

Giedrė Jasiūnienė

Ford A

1988

112

Gintaras Rekašius

Mercury marquis brougham

1985

8

Gintaras Songaila

Ford Mustang

2014

51

GINTAUTAS BOBRAITIS

Studebaker starlight

1951

140

Grigorij Spiridonov

Cadillac Seville

1982

66

Hando Kuusik

Chevt Van G20

1992

89

Haroldas Grigaitis

FORD ECONOLINE

1995

78

Harri Parmo

Gmc Savana

2008

46

Heinar Kuulberg

Chevrolet chevy van G20

1993

23

Helis Pavelson

Chrysler Grand Voyager

2000

12

Ilya Timofeev

dodge ram van

1997

177

Ivan Inozemcevs

Chrysler town country

2000

35

Ivar Lilla

CHEVROLET ASTRO

1992

101

Jan Seniut

Chevrolet Camari

1994

70

Janar

CHEVROLET CHEVY VAN G20 VAN

1993

176

Jānis Gaņģis

Chrysler Voyager

1990

18

Jaroslav Voronovič

Lincoln Continental

1998

159

Jonas Džiaugys

Chevrolet, Camaro SS

2017

108

Jonas Grinevicius

Lincoln Continental

1978

26

Joris B. Ragaišis

Pontiac Firebird

1995

95

Julius Banevičius

Chevrolet camaro

1996

113

Juozas Bričkus

GMC Vandura

1989

105

Justinas Paškevičius

Chevrolet Corvette C6

2007

30

Justinas Taruška

Challenger RT plus

2019

119

Kalle Rahuoja

Dodge RAM 1500

1997

6

Kārlis Putniņš

Chevrolet

1990

173

Karolis Dusevičius

Pontiac Catalina

1973

136

Karolis Proscevičius

Pontiac  TRANS AM

1990

56

Karolis Razukas

Chevrolet pickup

1949

175

Kastytis Bakanauskas

Cadillac Calais

1967

117

Kestutis Gvezdauskas

Jeep YJ

1989

22

Kestutis Siaskus

Dodge Charger

2007

42

Laimonas Narmantas

Dodge Nitro

2010

96

Laurynas Cibutavičius

Pontiac Grand Prix

1966

71

Linas Puidokas

Chevy Van G20

1995

164

Lukas Vingis

Dodge Magnum

2005

163

Malvydas Zdančiukas

Dodge Challenger

2009

179

Mantas Adomenas

chevrolet c1500 silverado

1994

16

Mantas Pimpė

Ford Mustang

2014

122

Mantas Šeškevičius

Dodge Challenger

2016

77

Mantas Šliažas

Chrysler 300c

2013

68

Margo Kivilo

Chevrolet Express

2003

55

Marius Ežerskis

RAM 1500

2018

92

Marius Meilus

chevrolet corvette

2001

83

Marius Šmilas

Cadillac DeVille

1956

76

Marius, Zabita

Cadillac Deville

1962

114

Mark Barkovski

Jeep Wrangler Sahara JKU

2015

148

Martin Haga

Ford

2009

39

Martins Dauskans

Dodge Durango

2000

139

Martins Savickis

Dodge Challenger

2013

98

Matas Sakalauskas

Oldsmobile 98

1984

29

Merily Kukk

DODGE NITRO

2007

141

Mindaugas Mickevičius

Camaro zl1

2016

185

Mindaugas Pocius

Chevrolet CUCV1009m

1984

88

Modestas Abraitis

Chevrolet Suburban

2008

57

Mykolas Komaras

Hummer H1

1994

120

Nerijus Malavackas

Jeep Wrangler

2013

165

Neringa Santockė

Mustang GT Roush

2013

172

Oksana Vasiliauskienė

Ford Mustang

2005

9

Olegas, Dmitrijevcev

DODGE CHARGER DAYTONA

2017

93

Olga, Koovit

Chevrolet express

1998

4

Orestas Navickas

Ford Mustang

2016

37

Ott elenurm

Chervolet G20

1993

123

Pavel Dzeveckij

Buick Electra

1985

107

Pavel Ramazanov

Dodge RAM 2500

1995

152

Pavels Onipko

chrysler sebring cabrio

2000

129

Petras Rimeika

Ford Thunderbird

1970

52

Priit Raadik

Chevrolet Chevy Van G 2500 Starcraft GT

2001

91

Raimundas Jurčiukonis

Jeep Wrangler Rubicon

2014

154

Rainar Tepponainen

Cadillac ats

2013

104

Ramunas Valciukas

Buick Riviera

1971

58

Rasa Risk

Ford Escape

2012

121

Redas Stulginskas

Dodge Charger RT

2012

34

Remigijus Garunkstis

Dodge challenger

2015

5

Renaldas Prakorimas

Dodge Challenger SRT8 + SC

2008

109

Renārs Vuškānieks

Dodge Magnum

2006

183

RENE KASK, ARVO KASK

CHEVY VAN G10 VAN

1997

153

Rene Uukareda

Chevrolet Express 3

1998

156

RICARDAS GRIGORJEV

Chevrolet camaro

1979

84

Rimantas Misunas

Cadillac SRX

2006

174

Robertas Taparauskas

Harley davidson

2014

116

Rolandas Kymantas

Biuck Riviera

1972

87

Romualdas Radzevičius

Cadillac DeVille

1968

24

Rytis Joskaudas

Cadillac Escalade

2015

135

Sander Ojasoo

Chevorlet Chevy Van

1995

48

Šarūnas Žitkevičius

Chevrolet Hot Rod

1948

49

Šarūnas Žitkevičius

Dodge Ram Rumble Bee

2004

21

Saulius Kanišauskas

Chevrolet Blazer K5

1986

130

Sergej Eismont

Chevrolet Camaro

1983

111

Siim Simmul

GMC suburban

1995

10

Silver Lembit

Chevrolet chevy van

1990

128

Simas Zapalis

Dodge Challenger

2015

145

Stavickis Stanislavas

Cadillac Deville

2004

103

STULIOVAS

Ford Ranger

2019

13

Tadas Glovickis

Chevrolet G20 Chevy Van

1994

14

Tadas Šablinskas

Ford Econoline E150

1993

75

Tarmo lehtmets

Dodge RAM 2500 Cummins

2003

64

Tauno Tipka

Chervolet Express

2002

80

Tomas Grigaitis

Ford mustang

2017

50

Tomas Lygaitis

Ford Lincoln

1979

15

Tomas Pimpė

Chevrolet Corvette

1975

81

Toomas Vaikma

GMC Savana

2004

125

Uldis Klaperis

Cadillac Fleerwood 60 Special

1959

82

Urmet Hoole

Chevrolet Camaro SS

2011

102

Vahur Jõgi

chevrolet express van 1500

1997

72

Vahur Mall

Dodge Ram B2500 Van

1995

67

Vahur Välja

CHEVROLET TransSport

2000

53

Valdas Bieliūnas

Ford-F250

2006

155

VALDAS KLIMAS

LINCOLN NAVIGATOR

2004

54

Valdas Kulikauskas

Chevrolet Camaro

1978

61

Valdo Vatman

chevy van g20

1990

85

Valter Sünt

Ford Fairlane

1963

31

Velmo Punnisk

Chevrolet Chevy Van

1996

127

Vidas Rimkus

Chevrolet Corvette

1976

2

Vilius Šiburkis

Ford F250 Super Duty

2012

41

Vilnis Gavars

Doge ram wan 2500

2001

137

Vitas Malinauskas

Dodge journey

2015

171

Vygandas

Dodge Durango SRT

2018

20

VYKINTAS KIUDELIS

FORD MUSTANG GT

2008

169

VYTAUTAS MOCKUS

LINCOLN MKZ

2015

25

Zbignev Lobacevskij

FORD MUSTANG

2017

182

ZIGMUNDS  BARANOVICS

VOYAGER CRYSLER

2003

American Spirit rėmėjai

 sonax-vector-logo

 

 

 

 

    

 

 

 

 

American Spirit komitetas

 

image.jpeg 

 

 

 

SFbBox by psd to html

http://b.artbetting.net/

UK Bookmaker http://f.artbetting.net
Reviw on bokmaker Number 1 in uk http://w.artbetting.net/ William Hill
Full Reviw on best bokmaker - Ladbrokes http://l.artbetting.net/ full information