AMERICAN SPIRIT 2021 Liepos 30 - Liepos 31d.

Kalba - Language - Язык

American Spirit 2020 Fotokonkursas

Skelbiamas fotokonkursas „Aš ir mano automobilis“ ! Apsilankykite American Spirit 2020 renginyje, darykite nuotraukas prie savo automobilio ir labiausiai jums patinkančią nuotrauką atsiųskite mums. Geriausią nuotrauką rinksime balsuodami American Spirit Facebook paskyroje. Fotokonkurse gali dalyvauti tik renginio dalyviai.

Konkurso taisyklės:

Nuotrauką turite atsiųsti el.paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki 2020 08 07. Nurodykite savo kontaktinius duomenis (vardas, telefono nr.) Dėmesio! Atsiųsdami nuotrauką jūs automatiškai ir neterminuotai leidžiate jūsų nuotrauką naudoti American Spirit rinkodaros tikslais.

Reikalavimas turiniui: Nuotraukoje turi būti savininkas ir jo automobilis/motociklas, o jei atspindėsite renginio nuotaiką nuotraukoje, tai padidins galimybę laimėti konkursą. Konkurso rengėjai gali atmesti jūsų nuotrauką dėl netinkamos kokybės, turinio.

Komisijos atrinktos nuotraukos bus patalpintos American Spirit Facebook paskiroje specialiame konkurso albume 2020 08 07.

Balsavimas vyks spaudžiant “patinka”. Balsavimas vyks 2020 08 07 - 2020 08 09.

Daugiausiai surinkęs “patinka” bus apdovanotas 100 Eur piniginiu prizu. Pinigai bus pervesti į banko sąskaitą. Antras prizas - 100 Eur dovanų čekis online parduotuvėje www.garagecultureshop.com

 

American Spirit rėmėjai

 sonax-vector-logo

 

 

 

 

    

 

 

 

 

American Spirit komitetas

 

image.jpeg 

 

 

 

SFbBox by psd to html

http://b.artbetting.net/

UK Bookmaker http://f.artbetting.net
Reviw on bokmaker Number 1 in uk http://w.artbetting.net/ William Hill
Full Reviw on best bokmaker - Ladbrokes http://l.artbetting.net/ full information