AMERICAN SPIRIT 2021 Liepos 30 - Liepos 31d.

Kalba - Language - Язык

Registracija 2020

 

  1. Kandidatas privalo užpildyti automobilio/motociklo registracijos paraišką. Privalomos nuotraukos – 2 vnt. 
  2. Organizatoriai svarsto paraišką ir patvirtina ne ilgiau kaip per 48 val. Apie sprendimą pranešama el. paštu. Jei praėjus 48 val. jūs negavote jokios žinutės, prašome susisiekti su Organizatoriais.
  3. Patvirtinus paraišką el. paštu gausite kvietimą padaryti įnašą į renginio organizacinį fondą. Kvietime bus nuoroda į el. mokėjimo sistemą (mokėjimai banko kortelėmis, PayPal, banko pavedimu). Informacija apie įnašo dydį ir dalyvavimo sąlygas čia: http://www.americanspirit.lt/index.php/lt/dalyviams/dalyvavimo-salygos 
  4. Gavus įnašą ekipažas įtraukiamas į dalyviu sąrašą. Ekipažui suteikiamas dalyvio numeris.
  5. Dalyvių sąrašas publikuojamas www.americanspirit.lt ir atnaujinamas ne mažiau kaip 1 kartą per parą.

DĖMESIO!

Registracijos laikas 2020.06.29 – 2020.07.26

Registracija gali būti nutraukta jei anksčiau laiko pasieksime maksimalu dalyviu skaičių leidžiamą Lietuvos Respublikos nutarymu dėl viešųjų renginiu COVID-19 pandemijos metu.

Atkreipiame dėmesį, jog dėl nustatytos tvarkos dalyvių skaičius yra ribotas. Registruotis į renginį galima tik iš anksto.

2020 07 18

Dėmesio! Siekiant neviršyti leidžiamo renginių dalyvių skaičiaus nurodomo Lietuvos Respublikos nutaryme dėl viešųjų renginiu COVID-19 pandemijos metu nauju paraiškų Online priėmimas sustabdytas. Apgailestaujame jog negalime priimti šiais metais visų norinčių dalyvauti. Lauksime Jūsų 2021 metais. Siūlome stebėti registracijos skiltį, nes turime kol kas nepatvirtintų paraiškų. Liepos 27 d. nepatvirtintos paraiškos bus panaikintos, todėl dar yra galimybė jog atsiras laisvų vietų.

American Spirit rėmėjai

 sonax-vector-logo

 

 

 

 

    

 

 

 

 

American Spirit komitetas

 

image.jpeg 

 

 

 

SFbBox by psd to html

http://b.artbetting.net/

UK Bookmaker http://f.artbetting.net
Reviw on bokmaker Number 1 in uk http://w.artbetting.net/ William Hill
Full Reviw on best bokmaker - Ladbrokes http://l.artbetting.net/ full information