AMERICAN SPIRIT 2023
DRUSKININKAI
Liepos 28 - 29d.

Kalba - Language


REGISTRACIJA 2023

Ar norite turėti AMERICAN SPIRIT 2023 metų vardinį numerį ir kartu prisidėti prie renginio organizavimo? Šį šeštadienį skelbsime išskirtinę registraciją ištikimiausiems dalyviams! 

AMERICAN SPIRIT sąskrydis turi ilgą ir nenutrūkstamą istoriją. Mes be pertraukų gyvuojame nuo 2008 metų. Per tą laiką susiformavo būrys nuolatinių dalyvių, visais būdais palaikančių renginį ir organizatorius. Atsidėkodami draugams skelbsime specialią registraciją šį šeštadienį nuo 12:00 iki 24:00. Šios specialios registracijos dalyviai gaus keletą bonusų, o papildydami renginio biudžetą, palengvins organizavimo darbus.

Ką gausite po registracijos šį savaitgalį:

- Jūsų renginio dalyvio metalinis valstybinis US ženklas bus papuoštas ne tik dalyvio numeriu, bet ir Jūsų pageidaujamu vardu ar “nickname”.
- Mes derinsime dalyvio numerį su Jumis. Suteikiami dalyvio numeriai nuo 001 iki 200. Numerių pasirinkimas suteikiamas pirmumo eile. Kas užsiregistruoja ankščiau turi didesnį pasirinkimą.
- Didelį “bumper” lipduką “FUCK FUEL ECONOMY”.
- American Spirit 23 loterijos bilietą.
- Dalyvio mokestis bus toks pats, koks buvo AMERICAN SPIRIT 22 – 50 EUR asmeniui. Labai apgailestaujame, tačiau pagrindinės registracijos metu dalyvio mokestis bus didesnis. Atlikus renginio tiekėjų apklausą buvome nemaloniai nustebinti - visos paslaugos pabrango 50-80% 🙂
(Specialų valstybinį numerį, lipduką FFE, loterijos bilietą gausite renginio metu.)

AMERICAN SPIRIT komanda bus dėkinga už papildomą paramą. Jei kartu su renginio mokesčiu nuspręsite padėti renginiui papildoma pinigine suma, mes ne tik paspausime ranką ir apkabinsime Jus renginio metu, bet ir patalpinsime Jūsų vardą ant specialaus tento šalia scenos.

Registruokitės šį šeštadienį vasario 4 d. nuo 12:00 iki 24:00 čia https://www.americanspirit.lt/index.php/lt/dalyviams/registracija
Gaukite vardinį metalinį dalyvio numerį, “bumper” lipduką FUCK FUEL ECONOMY ir padėkite AS23 organizavimo darbams.

Kurkime AMERICAN SPIRIT 2023 turinį. Kartu mes galime daugiau!!!

Ši speciali registracija gali būti sustabdyta anksčiau laiko, pasiekus 100 registruotų automobilių.

American Spirit rėmėjai

  sonax-vector-logo           

    

        

     
  Grand SPA Lietuva logo    

     

 

American Spirit komitetas

 

image.jpeg  

SFbBox by psd to html