AMERICAN SPIRIT 2024
DRUSKININKAI
2024 m. liepos 25/28 d.
3 dienos - 3 naktys

Kalba - Language


Aš Ir Mano Automobilis 2023

2023 m. liepos 29 d. (šeštadienis) įvyks vienas iš labiausiai laukiamų renginių – "American Spirit 2023" tarptautinis amerikiečių automobilių festivalis Druskininkuose.
Ir kaip visada, norime jums pasiūlyti kažką ypatingo – konkursą "Aš ir mano automobilis". Šis konkursas – puiki galimybė parodyti, kaip glaudžiai jūsų ir jūsų automobilio ryšiai. Vertinsime išradingumą, eleganciją, artistiškumą ir visus kitus aspektus, kurie padarys jūsų automobilį unikalia ir nepakartojama šio renginio dalimi.
Atvykus į renginį, prašome pranešti mums, kad ketinate dalyvauti konkurse "Aš ir mano automobilis".
Konkurso metu bus kviečiami dalyviai prisistatyti ir parodyti savo amerikiečių automobilius. Komisija vertins konkurso dalyvius ir skirs jiems balus, o laimėtojas nustatomas surinkus aukščiausią balų vidurkį. Vienodų balų surinkimo atveju nugalėtoją rinks žiūrovų "gyva eilė". O laimėtojų laukia ne tik išskirtiniai prizai, bet ir daugybė staigmenų ir malonių akimirkų.
Vertinsime konkursų dalyvių automobilio/motociklo bendrą vaizdą ir išskirtinumą, ekipažo išvaizdą ir rūbus, automobilio/motociklo ir ekipažo stiliaus darną bei ekipažo prisistatymą ir artistiškumą.
Tai neabejotinai bus ne tik nuostabus renginys, bet ir puiki galimybė susipažinti su kitais amerikiečių automobilių fanais ir savininkais.

American Spirit rėmėjai

   

  sonax-vector-logo 
              
         
  
     
      

     

 

>

American Spirit komitetas

 

image.jpeg  

SFbBox by psd to html