AMERICAN SPIRIT 2024
DRUSKININKAI
2024 m. liepos 25/28 d.
3 dienos - 3 naktys

Kalba - Language


Best Expo 2023

Ar jau ruošiatės "American Spirit 2023" ir galvojate, kaip pademonstruoti savo mylimą automobilį? Turime jums puikių naujienų, dėl kurių jūsų ekspozicija taps dar įspūdingesnė!
Šiais metais geriausią automobilio ekspoziciją apdovanosime specialiu prizu, kurį įsteigs vienintelis ir nepakartojamas www.garagecultureshop.dk. Prizas - 1000 Danijos kronų dovanų čekis, kurį galėsite panaudoti įsigydami šauniausius savo garažo puošybos elementus.
Bet palaukite, kas ir kaip išrinks geriausią ekspoziciją, paklausite jūs? Na, už nugalėtojo išrinkimą bus atsakingas www.garagecultureshop.dk savininkas ir "American Spirit" "tėvas" Aleksandras. Jis ieškos individualių lentelių su aprašymais, kūrybiškų ir teminių dekoro elementų, derančių prie jūsų automobilio, ir net jūsų aprangos, kuri papildytų jūsų ekspoziciją.
Konkurencija bus didelė, tačiau originaliausias ir labiausiai akį traukiantis eksponatas pelnys prizą. Ir nepamirškite, kad sprendimas bus subjektyvus ir galutinis, todėl jokių apeliacijų 🙂
Taigi, pradėkite kurti idėjas ir pasiruoškite apstulbinti visus savo automobilio ekspozicija!
Nepraleiskite progos laimėti nuostabų www.garagecultureshop.dk prizą "American Spirit 2023", vyksiančiame paskutinį liepos savaitgalį Druskininkuose.
 

American Spirit rėmėjai

   

  sonax-vector-logo 
              
         
  
     
      

     

 

>

American Spirit komitetas

 

image.jpeg  

SFbBox by psd to html