AMERICAN SPIRIT 2024
DRUSKININKAI
2024 m. liepos 25/28 d.
3 dienos - 3 naktys

Kalba - Language


"Best Expo 2024" - jūsų šansas sužibėti!"

Ruošdamiesi ilgai lauktai parodai "American Spirit 2024", galvojate, kaip padaryti, kad jūsų puoselėjamas automobilis iš tiesų išsiskirtų? Ką gi, laikykitės už vairo, nes turime įelektrinančių naujienų, kurios tikrai pakels jūsų ekspoziciją į aukštesnę kategoriją!

Šiais metais mes didiname jaudulį ir siūlome prizą už geriausią ekspoziciją, kurį įsteigė mūsų draugai iš www.garagecultureshop.dk. Įsivaizduokite: 1000 Danijos kronų dovanų čekis, kurį galėsite išleisti šauniausioms garažo dekoracijoms. Jūsų garažas jums padėkos!

Jums gali kilti klausimas: "Kas gali nuspręsti dėl geriausios ekspozicijos?". Tai ne kas kitas, o pats www.garagecultureshop.dk sumanytojas ir "American Spirit" kūrėjas vizionierius Aleksandras. Jis ieškos unikalių ekspozicinių stendų su įdomiais aprašymais, kūrybiškų dekoro elementų, puikiai derančių prie jūsų automobilio stiliaus, ir net jūsų aprangos, papildančios jūsų parodą. Viskas priklauso nuo "wow" veiksnio!

Dabar pasiruoškite užvesti variklius, nes konkurencija bus arši. Tačiau nebijokite, originaliausia ir labiausiai akį traukianti ekspozicija atsiims prizą. Tik nepamirškite, kad sprendimas bus visiškai subjektyvus ir galutinis. Taigi, jokių variklių riaumojimo iš nusivylimo! 😉 😉

Pradėkite galvoti, leiskite pasireikšti savo kūrybiškumui ir pasiruoškite visus apstulbinti savo automobilio ekspozicija!  🚗💨🏆

 

American Spirit rėmėjai

 

 sonax-vector-logo  
     
     
     
   

 

American Spirit komitetas

 

image.jpeg 

SFbBox by psd to html