AMERICAN SPIRIT 2024
DRUSKININKAI
2024 m. liepos 25/28 d.
3 dienos - 3 naktys

Kalba - Language


🏆 Pasiruoškite "Best Of Show 2024"! 🚗

🏆 Pasiruoškite "Best Of Show 2024"! 🚗

Džiugios naujienos, automobilių entuziastai! Best Of Show sugrįžta 2024 m. ir bus didesnė ir geresnė nei bet kada anksčiau. Štai žvilgsnis į tai, ko tikėtis, o visas 2023 m. "Best Of Show" taisykles rasite https://www.americanspirit.lt/index.php/lt/dalyviams/557-best-of-show-2023

🚗 **Kas gali dalyvauti:** Jei norite, kad jūsų automobilis ar motociklas atsidurtų dėmesio centre, tai jūsų šansas. Nereikia išankstinės registracijos!

👁️ **Vertinimas:** Mūsų ekspertų komisija vertins transporto priemones ir skirs kategorijas pagal iš anksto nustatytus kriterijus. Kiekvienas teisėjas sutelks dėmesį į konkrečius transporto priemonės aspektus, kad būtų užtikrintas išsamus vertinimas.

🏆 **Vertinimas:** Teisėjai vizualiai vertins transporto priemones, skirdami taškus pagal nustatytus kriterijus. Taškai bus sumuojami ir taip nustatomas nugalėtojas. Esant vienodam balų skaičiui, teisėjai priims kolektyvinį sprendimą, ir jų verdiktas bus galutinis.

📅 **Paskelbimas:** Nugalėtojai bus paskelbti per apdovanojimų ceremoniją 2024 m. liepos 27 d.

Bet tai dar ne viskas! Po to, kai bus karūnuoti kategorijų čempionai, surengsime konkursą "Geriausias iš geriausių". Visi dalyviai balsuos už galutinį nugalėtoją tarp šių metų nugalėtojų. Pagrindinį prizą sudaro specialus apdovanojimas ir nemokamas dalyvavimas 2025 m. "American Spirit" festivalyje. Jų automobilis taip pat papuoš kitų metų renginio plakatą.

Sekite atnaujintas 2024 m. "Best Of Show" taisykles, kurios bus paskelbtos netrukus! 🌟

Paruoškite savo transporto priemones ir ruoškitės "Best Of Show 2024" - tai jūsų akimirka suspindėti! 🚗💫 

American Spirit rėmėjai

  

  sonax-vector-logo
   
         
  
     
      

     

 

>

American Spirit komitetas

 

image.jpeg  

SFbBox by psd to html