AMERICAN SPIRIT 2024
DRUSKININKAI
2024 m. liepos 25/28 d.
3 dienos - 3 naktys

Kalba - Language


Lauko "Stalo futbolas" 2024 - Futbolo fiesta!

Ar esate pasiruošę netikėtiems įvarčiams ir jėgų išbandymams? Žinoma, esate!

Kalbame ne apie įprastą stalo futbolo žaidimą. Čia, tiesiai prieš jūsų akis, rengiame adrenalino kupinas stalo futbolo varžybas, kurios išstums jus iš komforto zonos. Įsivaizduokite: jūs, žaidžiantys stalo futbolą, bet kaip tikro dydžio žaidėjai, kovojate su kitomis komandomis, kad nustatytumėte tikruosius futbolo nugalėtojus.

Manote, kad turite viską, ko reikia, kad taptumėte stalo futbolo legenda? Suburkite savo komandą su kitais amerikietiškų automobilių entuziastais ir pademonstruokite savo įgūdžius. Laimėjusi komanda bus apdovanota fantastiškais prizais, todėl nėra jokios dingsties nepriimti šio iššūkio!

Tai bus ne kas kita, o neįtikėtinai smagi, intensyvi ir emocinga veikla, kurią galite patirti tik American Spirit festivalyje. Pasiruoškite dalyvauti geriausiame stalo futbolo žaidime ir užsitikrinkite pagrindinį prizą!

Šio konkurso laikas ir data bus paskelbti artėjant festivalio datai, todėl sekite naujienas ir pasiruoškite išsirinkti savo komandą. Didesnis, greitesnis, stipresnis - toks bus "American Spirit" fiestos stalo futbolas! 🏈🚀

Registruokitės į turnyrą: stalo futbolo, lauko stalo futbolo komanods bus registruojamos REGISTRACIJOS palapinėje.

American Spirit rėmėjai

 

   
 sonax-vector-logo    
     
     
   

 

American Spirit komitetas

 

image.jpeg 

SFbBox by psd to html