AMERICAN SPIRIT 2024
DRUSKININKAI
2024 m. liepos 25/28 d.
3 dienos - 3 naktys

Kalba - Language


Miss Pin Up American Spirit 2024

Dėmesio visoms ""American Spirit"" damoms! 🌟 Turime įdomių naujienų! Šiais metais įvedame dvi kategorijas: "Miss Pinup Junior American Spirit  2024" merginoms iki 16 metų ir "Miss Pin Up American Spirit 2024" moterims nuo 16 metų be viršutinės ribos.

Prisijunkite prie mūsų 2024 m. liepos 27 d., šeštadienį, 18.00 val. ir dalyvaukite konkurse "Miss Pinup American Spirit". Praėjusių metų pirmasis pin-up konkursas buvo toks įspūdingas renginys, kad šiemet nusprendėme jį išplėsti iki dviejų kategorijų! Tai jūsų galimybė suspindėti geriausiais retro stiliaus įkvėptais drabužiais, pademonstruoti savo stilių ir grakštumą.

Prie linksmybių gali prisijungti ir užsiregistravę dalyviai, ir žiūrovai. Vienintelis reikalavimas - apsirengti pin-up stiliumi. Atėjo laikas atskleisti savo vidinį "pin-up" stilių ir varžytis dėl trokštamo "Miss Pin-Up American Spirit" titulo. Renginyje žadami nuostabūs prizai ir galimybė dalyvauti fantastiškoje fotosesijoje, kurioje bus įamžinti nepamirštami prisiminimai.

Nereikia registruotis iš anksto - tiesiog ateikite ir dalyvaukite! Pasižymėkite savo kalendorius. Kartu atgaivinkime auksinės eros spindesį. Mes mylime savo šventės damas ir negalime sulaukti, kada jus ten pamatysime!

„Miss Pin Up American Spirit 2024“ konkurso taisyklės:

 1. Konkursas "Miss Pin Up American Spirit 2024", skirtas visoms dalyvėms, be amžiaus apribojimų pagal amžiaus kategorijas:
  "Miss Pin Up Junior American Spirit 2024" - vaikams iki 16 m.,
  "Miss Pin Up American Spirit 2024" - suaugusiesiems.
  Jei konkurso Dalyvė yra nepilnametė, konkurso Dalyvę turi lydėti suaugęs atsakingas asmuo bei būti konkurso vietoje.
 2. Dalyvė dalyvaudama konkurse sutinka, kad susijusi Informacija su dalyve gali būti naudojama American Spirit reklamai ir konkurso tikslams. Sutikimas apima teisę naudoti ir skelbti visus sukurtų darbų rezultatus (fotografijos, įrašai ir kt.)
 3. Dalyvė įsipareigoja dalyvauti konkurse organizatoriaus nustatytomis sąlygomis, įskaitant dalyvavimą pristatymuose scenoje, taip pat viešuose pasirodymuose, interviu, nuotraukų ir (arba) vaizdo įrašų filmavimuose ir kitoje su konkursu susijusioje veikloje.
 4. Vykstant" Miss Pin Up American Spirit 2024" konkursui suaugusiųjų kategorijoje išrinkta nugalėtoja"Miss Pin Up American Spirit 2024" bus apdovanota organizatorių prizais ir taps 2025 m. "American Spirit" simboliu.
 5. "Miss Pin Up American Spirit 2024" laimėtoja sutinka, kad iš karto po to, kai bus paskelbtas geriausias American Spirit 2024 automobilis, "Miss Pin Up American Spirit 2024" nugalėtoja ir „Best Of The Best“ automobilis dalyvaus fotosesijoje.
 6. Konkurso "Miss Pin Up Junior American Spirit 2024" metu vaikų nuo 0 iki 16 metų amžiaus kategorijoje bus išrinkta nugalėtoja, kuriai bus suteiktas "Miss Pin Up Junior American Spirit 2024" titulas ir apdovanota organizatorių prizais.
 7. Konkurso "Miss Pin Up American Spirit 2024" Dalyves suaugusiųjų kategorijoje vertins komisija. Pagrindiniai vertinimo kriterijai: šukuosenos, drabužių bei bendras stiliaus atitikimas „Pin Up“ laikmečiui ir dvasiai. Papildomas balas skiriamas už derėjimą su dalyvio automobilio laikmečiu, stiliumi ar kitais elementais.
 8. Konkurso "Miss Pin Up Junior American Spirit 2024" metu vaikų nuo 0 iki 16 metų amžiaus kategorijoje dalyves vertins žiūrovai plojimais ir ovacijomis, taip parodydami savo simpatijas Dalyvei už atitikimą atitikimas „Pin Up“ stiliui, laikmečiui ir dvasiai.

American Spirit rėmėjai

 

 sonax-vector-logo  
     
     
     
   

 

American Spirit komitetas

 

image.jpeg 

SFbBox by psd to html