AMERICAN SPIRIT 2024
DRUSKININKAI
2024 m. liepos 25/28 d.
3 dienos - 3 naktys

Kalba - Language


Paskutinės Variklių Dainos 2023

Ar esate pasiruošę tikram variklio iššūkiui "American Spirit 2023" Druskininkuose? Atėjo metas pasitikrinti savo žinias apie variklį ir sužinoti, kiek ilgai automobilis gali važiuoti be jokių skysčių!
Kalbame apie varžybas "Paskutinė variklio daina" - didelio azarto varžybas, kuriose bus išbandytos jūsų prognozės. Turime automobilį, kurį eksploatuosime tol, kol variklis užsikirs. Ir kviečiame visus "American Spirit" dalyvius atspėti, kiek ilgai automobilis veiks, kol įkvėps paskutinį kvapą.
Manote, kad išmanote variklius? Tai jūsų šansas tai įrodyti! Ar jis išsilaikys 10 minučių? 30 minučių? Valandą? Kuo tiksliau nuspėsite, tuo didesnė tikimybė laimėti specialų prizą.
Žinoma, mes ne veltui paleisime variklį sausą. Tai darome tam, kad visi sužinotų, kiek ilgai variklis gali veikti be skysčių. Ir nors nerekomenduojame to bandyti namuose, vis dėlto tai įdomus būdas pasitikrinti savo žinias apie variklį ir sužinoti, kiek daug žinote apie šias galingas mašinas.
Taigi pasiruoškite prognozuoti ir pasitikrinkite, ar turite viską, ko reikia, kad taptumėte geriausiu variklių ekspertu. Konkursas "Paskutinė variklio daina" - tai tik vienas iš daugelio įdomių renginių, vyksiančių "American Spirit 2023" Druskininkuose, todėl pasižymėkite savo kalendoriuose ir pasiruoškite rimtoms variklių pramogoms!

 

American Spirit rėmėjai

   

  sonax-vector-logo 
              
         
  
     
      

     

 

>

American Spirit komitetas

 

image.jpeg  

SFbBox by psd to html