AMERICAN SPIRIT 2024
DRUSKININKAI
2024 m. liepos 25/28 d.
3 dienos - 3 naktys

Kalba - Language


Apie Mus

Sveiki atvykę į "American Spirit" - ten, kur automobilių entuziazmas dera su nepamirštamais įspūdžiais! 

American Spirit savo variklį užvedė dar 2008 m., kai Palangoje, Lietuvoje, susirinko amerikietiškų automobilių ir motociklų entuziastai. Tai, kas prasidėjo nuo paprasto susitikimo, dabar virto didžiausiu kasmetiniu amerikietiškų automobilių ir motociklų savininkų bei gerbėjų festivaliu visoje šalyje. Mūsų kelionė buvo pažymėta riaumojančiais varikliais, spindinčiu chromu ir bendra meile atviram keliui.

Nuo kuklios pradžios iki didingo renginio, kuris dabar yra "American Spirit", nuėjome ilgą kelią ir tai padarėme su niekam neprilygstama nuotykių ir bičiulystės dvasia. Suvienijome visų amerikietiškų automobilių gerbėjus ir sukūrėme erdvę, kurioje galime švęsti šių kultinių transporto priemonių grožį ir istoriją.

Persikėlę į dabartį, didžiuojamės, kad esame geriausia vieta automobilių entuziastams. Su kiekvienais metais mūsų festivalis augo, didėjo įspūdžių ir naujovių apimtis. O 2023 m. žymi svarbų mūsų istorijos skyrių, nes perkėlėme savo festivalį į Druskininkų aerodromą, pasiruošę pakelti patirtį į naujas aukštumas.

Mūsų istorija parašyta mūsų sukurtais prisiminimais, užmegztomis draugystėmis ir variklių riaumojimu, aidinčiu ištisus metus. Taigi, nesvarbu, ar esate senovinės klasikos, ar šiuolaikinių stebuklų gerbėjas, patyręs mechanikas ar smalsus žiūrovas, "American Spirit" pasitinka jus išskėstomis rankomis. Prisijunkite prie mūsų ir toliau kurdami istorijas, apimtas nuotykių ir švęsdami nenutrūkstamą ryšį tarp žmonių ir jų automobilių.

Padrąsinkite save kartu su mumis ir tapkite kažko nepaprasto dalimi, nes "American Spirit" kelionė yra tokia pat jaudinanti, kaip ir kelionės tikslas.

American Spirit rėmėjai

 

   
 sonax-vector-logo    
     
     
     

 

American Spirit komitetas

 

image.jpeg 

SFbBox by psd to html