AMERICAN SPIRIT 2024
DRUSKININKAI
2024 m. liepos 25/28 d.
3 dienos - 3 naktys

Kalba - Language


American Spirit 2023 Statistika

Laikas panagrinėti kai kuriuos oficialius "American Spirit 2023" skaičius:
Pirmą kartą po 15 metų Palangoje persikėlėme į naują vietą - Druskininkų aerodromą.
Dalyvavo:
231 ekipažas iš 8 šalių: Lietuva, Latvija, Estija, Lenkija, Suomija, Norvegija, Izraelis ir JAV;
18 skirtingų automobilių klubų atstovai;
pirmą kartą dalyvavo ne tik automobilių ir motociklų, bet ir mažosios aviacijos atstovai - Kupiškio aeroklubas su nuosavais lėktuvais.

Šiuo metu "American Spirit 2023" yra masiškiausias iki šiol mūsų organizuotas renginys. Anksčiau didžiausias buvo "American Spirit 2022", kuriame dalyvavo 186 ekipažai.

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams, patikėjusiems mums savo brangų laiką! Kartu mes kuriame, ko gero, draugiškiausią automobilių festivalį Lietuvoje.

Nekantriai laukiame visų atvykstant 2024 m.! Kitais metais rengiame didesnį “American Spirit" - 3 dienų ir 3 naktų (nuo ketvirtadienio iki šeštadienio, su trupučiu sekmadienio atsisveikinimui).

Sieksime, kad 2024 m. atvyktų 300 ekipažų! Kartu sukursime daugiausiai arklio galių ir džiaugsmo suteikiančią automobilių šventę Lietuvoje! 🚗🎉

American Spirit 2024

Šiandien mums svarbi diena! 🎉

Vos prieš savaitę pradėjome šešioliktą "American Spirit"! Ir spėkite ką? Šį kartą nusprendėme viską pakeisti ir festivalį surengti ne Palangoje, o nuostabiame Druskininkų mieste. Ir leiskite pasakyti, kad tai buvo puikus pasirinkimas!

Druskininkų aerodromas idealiai tinka mūsų didžiajam Amerikos automobilių festivaliui. Nuotaikos buvo nuostabios, o mes smagiai leidome laiką viso renginio metu! Taigi, štai didysis pranešimas - 2024 m. liepą grįžtame į Druskininkus su dar didesniu festivaliu!

Kitais metais turime jaudinančių planų - festivalis bus trijų dienų! Taip, išgirdote teisingai - trys pilnos dienos ir trys pasakiškos naktys nuo ketvirtadienio iki šeštadienio, o sekmadienis lieka karštiems atsisveikinimams. 😎

American Spirit 2023 online registracija baigta

Registracija internetu jau baigta, bet galite registruotis atvykę į renginį.
Atkreipkite dėmesį, kad registracija renginio dieną kainuos 70eu vienam asmeniui.
Be to, registracija renginio dieną negarantuoja, kad gausite visą renginio suvenyrų paketą.

Miss American Spirit Pin-up

🌟 Kviečiame visas nuostabias "American Spirit" merginas! 💃
Turime jums įdomių naujienų! Sulaukę daugybės prašymų, su džiaugsmu pranešame, kad į pagrindinę "American Spirit 2023" programą įtrauktas "Pin-Up" konkursas. Tai jūsų galimybė pademonstruoti savo stilių, grakštumą ir stulbinantį retro stiliaus įkvėptą įvaizdį. Sugrąžinkime aukso laikų spindesį ir smagiai praleiskime laiką! 📸💄
Pin-Up konkursas vyks liepos 29 d. 18.30 val. pagrindinėje scenoje. Prie linksmybių galės prisijungti tiek užsiregistravę dalyviai, tiek žiūrovai. Vienintelis reikalavimas - apsirengti pin-up stiliumi. Atėjo laikas atskleisti savo vidinį "pin-up" ir varžytis dėl trokštamo "Miss American Spirit Pin-Up" titulo. Nugalėtoja ne tik gaus pasakiškų prizų, bet ir taps 2024 m. "American Spirit" simboliu. Ir tai dar ne viskas! Iš karto po to, kai bus paskelbtas geriausias American Spirit 2023 automobilis, "Miss Pin-Up" nugalėtoja ir Best Of The Best automobilis bus įamžinti fantastiškoje fotosesijoje. Pasiruoškite pozuoti ir kurti nepamirštamus prisiminimus! 📸🚗
Taigi, pasižymėkite savo kalendoriuose liepos 28-29 d. ir pasiruoškite nepamirštamam savaitgaliui "American Spirit 2023" Druskininkuose. Nepamirškite apsilankyti mūsų svetainėje www.americanspirit.lt, kad gautumėte daugiau informacijos ir galėtumėte leistis į savo pin-up nuotykį! 💋💫
Atminkite, kad tai ne tik festivalis, bet ir amerikietiškų automobilių ir juos supančios gyvybingos kultūros šventė. Padarykime tai tikrai įsimintina patirtimi kartu! Skleiskite šią žinią, pažymėkite savo draugus pin-uo entuziastus ir parodykime pasauliui, kas yra "American Spirit". Iki pasimatymo, merginos!

Custom Culture Garage

Dėmesio visiems custom kultūros menininkams!
Esate talentingas custom kultūros meistras? Turime jums puikią galimybę parodoje "American Spirit 2023"! Siūlome nemokamas vietas custom kultūros menininkams mūsų išskirtiniame "Custom Culture Garage" paviljone.
Prisijunkite prie įspūdingo būrio talentingų menininkų, kurie jau užsitikrino vietas paviljone:
1. Marco "Platu" Planting - užsakymų kultūros tėvas iš Suomijos
2. Jarmo Nuutre - Custom Culture entuziastas iš Estijos
3. Erik Gembey Jewelry - mūsų nuolatinis menininkas, demonstruojantis unikalius nestandartinius kūrinius
Jei esate aistringas Custom Culture entuziastas ir norite pademonstruoti savo unikalius kūrinius kartu su šiais menininkais, tai yra jūsų šansas!
Prisijunkite prie mūsų parodoje "American Spirit 2023" ir tapkite gyvybingos menininkų bendruomenės dalimi.
Norėdami užsitikrinti vietą "Custom Culture Garage" paviljone, tiesiog parašykite mums el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..
Mes pasirūpinsime, kad jums būtų rezervuota vieta, kurioje galėsite pristatyti savo nepaprastą talentą.
Nepraleiskite šios puikios progos pabendrauti su kolegomis menininkais ir custom kultūros entuziastais.
Leiskite savo kūrybiškumui atsiskleisti parodoje "American Spirit 2023"!

Stalo futbolas

Iš pažiūros toks paprastas žaidimas, kurį gali žaisti vaikai. Ir visi kiti - tėvai, patyrę futbolo mėgėjai, automobilių motociklų mėgėjai ir visų kitų sričių profesionalai. O kiek šis žaidimas sukelia aistrų! 

Stalo futbolas – renkama 16 komandų. Kviečiame renginio metu aktyviai dalyvauti. Rungtis nesudėtinga, o prizas – galingas 😊 Kviesime registruotis prie stalo futbolo stalo. Laukia įnirtinga kova. Iš 16 komandų laimės tik viena – geriausia komanda.

Registracija į rungtis: stalo futbolas, lauko stalo futbolas, mechanikų varžybos vyksta REGISTRACIJOS palapinėje.

Registracija 2023

🚗🎉 Registracija į "American Spirit 2023" jau ATVIRA! 🎊
Kviečiame visus amerikietiškų automobilių mylėtojus! Prisijunkite prie mūsų ir dalyvaukite didžiausioje automobilių fiestoje, kurios tiesiog negalite praleisti. Štai kodėl dalyvauti "American Spirit 2023" yra tiesiog būtina:
1️⃣ Parodykite savo automobilį: pademonstruokite savo brangų amerikietišką automobilį ir leiskite jam suspindėti tarp nuostabios klasikinių "muscle cars", "hot rods" ir kitų automobilių kolekcijos. Tai puiki proga pademonstruoti savo aistrą ir pasidalyti meile Amerikos automobilių kultūrai.
2️⃣ Išskirtinis "American Spirit" valstybinio numerio ženklas: Būkite vienas iš pirmųjų 200 užsiregistravusiųjų ir gaukite specialų "American Spirit" numerio ženklą su savo dalyvio numeriu. Parodykite savo atsidavimą ir tapkite "American Spirit" šeimos dalimi!
3️⃣ Bendraukite su kitais entuziastais: Pasinerkite į gyvybingą bendraminčių bendruomenę, kuri dalijasi jūsų aistra amerikietiškiems automobiliams. Užmegzkite naujas draugystes, dalinkitės istorijomis ir kartu švęskite šių kultinių transporto priemonių grožį.
4️⃣ Įspūdingos varžybos: Išbandykite savo įgūdžius ir dalyvaukite adrenalino kupinose varžybose www.americanspirit.lt. Pasiimkite teisę girtis ir visiems parodykite, kodėl jūsų automobilis yra jėga, su kuria reikia skaitytis.
5️⃣ Nepamirštami prisiminimai: Nuo gyvos muzikos pasirodymų iki kvapą gniaužiančių automobilių parodų - "American Spirit" siūlo nepamirštamus įspūdžius įvairaus amžiaus dalyviams. Sukurkite neišdildomus prisiminimus, mėgaukitės gardžiu maistu ir pasinerkite į įkaitusią atmosferą, kurią gali suteikti tik "American Spirit".
🏁 Nepraleiskite progos tapti "American Spirit" dalimi. Užtikrinkite savo vietą dabar ir prisijunkite prie mūsų savaitgaliui, kupinam arklio galių, draugystės ir gryno automobilinio azarto!
📢 Paskubėkite, vietų skaičius ribotas! Registruokitės čia: https://www.americanspirit.lt/index.php/lt/registracija


Stano koncertas

Stano sudrebins American Spirit 2023 penktadienio vakarėlį!

Ar dalyvaus Stano American Spirit 2023? Taip! šiais metais dvigubai 🙂

Vienas jau nuolatinis Stano vaidmuo - American Spirit dalyvis. Stano yra ištikimas amerikietiškų automobilių fanas ir išskirtinių amerikietiškų automobiliu savininkas. Būtent todėl Jis tapo nuolatiniu American Spirit dalyviu. 

Antras vaidmuo - Stano yra lietuviškos POP scenos legenda. Būtent todėl ir dėl itin sėkmingo pasirodymo Americn Spirit 2021 vakarėlyje - Stano sutiko koncertuoti ir šiais metais!

Ruoškimės šėlti penktadienio American Spirit vakarėlyje kartu su Stano!!!!

AS 2023 skrydis lėktuvu, malūnsparniu

Išskirtinė pramoga - skrydis lėktuvu, malūnsparniu, o gal ir lėktuvu ir malūnsparniu!

Ar esi kada matęs savo automobilį iš aukštai? Ar esi matęs daugiau kaip pusantro šimto išskirtinių amerikietiškų automobilių vienoje vietoje tiesiog iš dangaus? Tik šio American Spirit 2023 metu bus galimybė už papildomą mokestį skristi ir pamatyti. 

Skrydžio metu profesionalus pilotas - instruktorius supažindins su malūnsparnio ar lėktuvo  valdymu ir jo subtilybėmis. Įsimintinas skrydis bent trumpam atitrauks nuo kasdienybės ir leis pasijusti nevaržomais rūpesčių.

Puiki galimybė, norintiems ir pažinti malūnsparnį ar lėktuvą , ir pamatyti nuostabų automobiliais papuoštą Druskininkų peizažą!

Moterų kruizas

 Vairuoja tik moterys!

Penktadienio vakar 21:30 kviečiame sėstis moteris prie įspūdingųjų amerikietiškų automobilių vairų ir išriedėti į Druskininkų gatves. Visų renginio dalyvių prašysime moteris palydėti griausmingais variklių riaumojimais. Spausk akseleratorių iki galo – tai American Spirit sielos šauksmas!American Spirit rėmėjai

 

   
 sonax-vector-logo    
     
     
     

 

American Spirit komitetas

 

image.jpeg 

SFbBox by psd to html